VLADEKO Jungle Dětský Domek Crazy Playhouse CXL

VLADEKO Jungle Dětský domek Crazy Playhouse CXL

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Vladeko
Cena:34130,00 Kč
VLADEKO Jungle Dětský domek Crazy Playhouse CXL 5 (100%) 17 hodnocení

Dětské hřiště Jungle Playhouse CXL se skládá z domečku s unikátním tvarem se sedlovou střechou a ze 145 cm vysoké podesty, na které je usazen. Samotný domek na vrcholu má rozměry 236 x 182 cm. Před domkem, stále v úrovni podesty, je navíc ještě veranda, takže děti budou mít výhled na celou zahradu, jako z věže hradu. Veranda navíc slouží jako nástupní plocha na skluzavku, která je nezbytnou součástí, aby cesta dolu z platformy byla trochu zábavnější. Mimo to je navíc dole pod domečkem ještě zařízeny malý piknikový stoleček s lavičkami.


 • VLADEKO Dětský domek Jungle Playhouse XL
  VLADEKO Dětský domek Jungle Playhouse XL

  Dětské hřiště Jungle Playhouse XL se skládá z domečku se sedlovou střechou a 140 cm vysoké podesty, na které je usazen. Samotný domek na..

  32180,00 Kč
 • Domek zahradní s plotem
  Domek zahradní s plotem

  Nádherný růžový domeček s motivem jednorožce a fialovým plotem. Dětský domeček bude skvělou zábavou dětem nejen na zahradě. Domeček..

  2999,00 Kč
 • Dětský zahradní domeček, plastový, modrý
  Dětský zahradní domeček, plastový, modrý

  Velký zahradní domeček je připraven pro vaše děti! Vybaven okny a dveřmi. Vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Vysoká kvalita..

  2699,00 Kč
 • LITTLE TIKES Domek s piknikovým stolkem
  LITTLE TIKES Domek s piknikovým stolkem

  Plastový domek s piknikovým stolkem v natur barvách od značky Little Tikes. K domku lze připojit piknikový stolek a dvě stoličky k..

  5899,00 Kč
 • MOCHTOYS Domek malý s plotem
  MOCHTOYS Domek malý s plotem

  Plastový zahradní domek v zeleném provedení s jasně červenou střechou. Domek má vstupní dveře a okna s okenicemi i bez nich. Prostorný..

  4599,00 Kč
 • MOCHTOYS Domek malý
  MOCHTOYS Domek malý

  Kvalitní zahradní domeček s kytičkami od značky MOCHTOYS. Má otevírací okna a dveře. Domeček je stabilní, což umožňuje dítěti domkem..

  2599,00 Kč
 • SMOBY Domeček My House - poškozený obal
  SMOBY Domeček My House - poškozený obal

  Zboží je kompletní, má více poškozený obal. Moderní domeček na zahradu z kvalitního..

  4199,00 KčVybavení pro: Hrací domečky V sekci dětské zboží | hračky | hry na zahradu je možné objevit vladeko jungle dětský domek crazy playhouse cxl!
© 2021 Kontakt